Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

   На дому ремонт холодильників та іншої побутової техніки Києва та області!

Повертаючись втомленими після тривалого трудового дня, замість того, щоб відпочити ми приступаємо до домашньої роботи і вона на жаль займає не мало часу, енергії і сил, хоча ох як хотілося цю вільну хвилинку витратити на своє дозвілля, приділити більше уваги рідним і близьким людям, яким цього уваги в постійній щоденній суєті і поспіху ми приділяємо все менше і менше. 

Дитячий садок, школа, робоче місце, шлях з роботи і на роботу, так протікає п'ять днів нашого життя на тиждень, потім нарешті приходять довгоочікувані вихідні дні і тоді ми можемо нарешті зітхнути - поїхати на рибалку, сходити з дітьми в зоопарк або просто полежати на дивані у улюбленого телевізора, ви згодні погодитися, що це набагато приємніше ніж в ці два дуже довгоочікуваних дня займатися ще й роботою по дому.

На щастя люди винайшли чимало побутових приладів і механізмів, які мінімізують витрати наших зусиль в побуті або на роботі. Зараз в епоху високих технологій вже дуже важко уявити життя без побутового холодильника, морозильної камери, пральної машини, кондиціонера або мікрохвильової печі, а автолюбителям без автоіобільного кондиціонера або термоелектричного холодильника (на основі роботи елементів Пельтьє).

Ми насилу собі уявляємо, як це без холодильника ходити за продуктами в льох, без пральної машини прати речі своїми руками або як в минулі часи нести ці речі в баннопрачечній комбінат, а як з ранку на швидку руку приготувати сніданок без НВЧ або без кондиціонера в літню пору, коли прогноз погоди обіцяє сорок градусів в тіні, коли навіть кактуси в'януть і наші домашні тварини на очі не попадаються. Важко переоцінити залежність людства від усіх механізмів і приладів створеним науково-технічним прогресом на чолі з людиною, але також не можна недооцінювати залежність механізмів і приладів від людини.

Але на жаль, вічного нічого не було і не буде, за час експлуатації через зношеність окремих деталей, вузлів і механізмів наші постійні помічники по будинку починають потихеньку вередувати і поступово виходять з ладу, навіть такі відомі виробники як samsung, bosch, ariston, indesit, whirlpool, lg, snaige, gorenje ... не зацікавлені в післягарантійному ремонті холодильника, ремонті пральної машини, політика виробника завжди розраховується на покупку нового. 

І тоді приходить час, коли наш ремонт холодильників або ремонт пральних машин надасть їм посильну допомогу, відновивши їх працездатність і збільшивши термін експлуатації вашої побутової техніки, ви тим самим економите свої кошти не купуючи нову. Просто скориставшись нашими послугами по  ремонт на дому холодильників  в Києві та Київській області , по  ремонт пральних машин в Києві  за досить прийнятними цінами відновлюєте працездатність ваших електропобутових приладів, шляхом заміни всіх зношених згодом деталей, вузлів і механізмів на нові.    

Ми пропонуємо вам якісний і своєчасний ремонт холодильників на дому по безналу і по налу, ремонт пральних машин за готівковим і безготівковим розрахунком, ремонт холодильників і ремонт пральних машин в розстрочку або кредит, для власників карт "Приват банку" послуга "Оплата частинами" в Києві та Київській області .  на дому у замовника, в заздалегідь узгоджений час зручне для обох сторін, на всі непридатні до використання замінні запчастини, які після діагностики вашої побутової техніки визначить наш фахівець виписується гарантія із зазначенням контактною інформацією, прізвищем і підписом механіка виконав ремонт терміном до шести місяців.

Вам просто залишається вибрати вільну хвилину і набрати наш номер телефону, назвати марку вашого холодильника, пральної машини - Самсунг , Бош, Арістон, Індезіт, Вирпул, ЛЖ, Снайге, Горєніє...  і описати характер несправності. Для виклику майстра по ремонту холодильників на дому в Києві і Київській області, ремонту пральної машини в Києві або отримання кваліфікованої консультації з питань, пов'язаних з правильної експлуатації, технічними несправностями холодильників, морозильних камер, пральних машин, ми завжди будемо раді вам допомогти,  дзвоніть нам  за телефонами:  (044) 592-34-67, (050) 466-22-33, (097) 760-40-60, (093) 11-44-556. 

Час прибуття наших фахівців і початок виконання ремонту холодильника та іншої побутової техніки залежить від безлічі факторів: завантаженості на момент прийняття заявки, складності ремонтних робіт, відстань від населених пунктів у Київській області,remont kholodilnikov kiev завантаженості дорожнього трафіку Києва. Тому всі замовлення на ремонт холодильників в Києві та Київській області, ремонт пральних машин в Києві, ремонт СВЧ печей, ремонт кондиціонерів приймаємо з інтервалом у дві години і часом очікування мехніка теж дві години. Терміновий ремонт холодильника в Києві та Київській області не виконуємо. Всю інформацію про час і терміни виконання уточнюйте в телефонній розмові при узгодженні заявки, ми намагаємося дотримуватися гафіка, в разі затримки наш механік зв'яжеться з Вами.