Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay

  Сайт з ремонту холодильників та іншої побутової техніки Києва та області!

Повертаючись втомленими після тривалого трудового дня, замість того, щоб відпочити ми приступаємо до домашньої роботи і вона на жаль займає не мало часу, енергії і сил, хоча ох як хотілося цю вільну хвилинку витратити на своє дозвілля, приділити більше уваги рідним і близьким людям, яким цієї уваги в постійній щоденній суєті і поспіху ми приділяємо все менше і менше. 

Дитячий садок, школа, робоче місце, шлях з роботи і на роботу, так протікає п'ять днів нашого життя на тиждень, потім нарешті приходять довгоочікувані вихідні дні і тоді ми можемо нарешті зітхнути - поїхати на рибалку, сходити з дітьми в зоопарк або просто полежати на дивані біля улюбленого телевізора, ви згодні погодитися, що це набагато приємніше ніж в ці два дуже довгоочікуваних дня займатися ще й роботою по будинку.

На щастя люди винайшли чимало побутових приладів і механізмів, які мінімізують витрати наших зусиль в побуті або на роботі. Зараз в епоху високих технологій вже дуже важко уявити життя без побутового холодильника, морозильної камери, пральної машини, кондиціонера або мікрохвильовій печі, а автолюбителям без автоіобільного кондиціонера або термоелектричного холодильника (на основі роботи елементів Пельтьє).

Ми насилу собі уявляємо, як це без холодильника ходити за продуктами в льох, без пральної машини прати речі своїми руками або як у колишні часи нести ці речі в баннопрачечний комбінат, а як з ранку на швидку руку приготувати сніданок без НВЧ або без кондиціонера в літній час, коли прогноз погоди обіцяє сорок градусів в тіні, коли навіть кактуси в'януть і наші домашні тварини на очі не попадаються. Важко переоцінити залежність людства від всіх механізмів і приладів створеним науково-технічним прогресом на чолі з людиною, але також не можна недооцінювати залежність механізмів і приладів від людини.

Але на жаль, вічного нічого не було і не буде, за час експлуатації через зношування окремих деталей, вузлів і механізмів наші постійні помічники по будинку починають потихеньку вередувати і поступово виходять з ладу, навіть такі відомі виробники як samsung, bosch, ariston, indesit, whirlpool, lg, snaige, gorenje ... не зацікавлені в післягарантійному ремонті холодильника, ремонті пральної машини, політика виробника завжди розраховується на покупку нового.  І тоді приходить час, коли наш ремонт холодильників або ремонт пральних машин надасть їм посильну допомогу, відновивши їх працездатність і збільшивши термін експлуатації вашої побутової техніки, ви тим самим економите свої кошти не  купуючи нову.  Просто скориставшись нашими послугами по  ремонту холодильників  в Києві та Київській області, по  ремонту пральних машин в Києві  за досить прийнятними цінами відновлюєте працездатність ваших електропобутових приладів, шляхом заміни всіх зношених з часом деталей, вузлів і механізмів на нові.    

Ми пропонуємо вам якісний і своєчасний ремонт холодильників по безготівці та за готівку, ремонт пральних машин   за готівковим і безготівковим розрахунком, ремонт холодильників та ремонт пральних машин в розстрочку або кредит, для власників карт "Приват банку" послуга "Оплата частинами" в Києві та Київській області вдома у замовника, в заздалегідь узгоджений час зручне для обох сторін, на всі непридатні замінні запчастини, які після діагностики вашої побутової техніки визначить наш фахівець виписується гарантія із зазначенням контактної інформації, прізвищем та підписом механіка виконавшого ремонт холодильника чи ремонт пральної машини терміном до шести місяців.

Вам просто залишається вибрати вільну хвилину і набрати наш номер телефону, назвати марку вашого холодильника, пральної машини - Самсунг, Бош, Арістон, Індезіт, Вирпул, Лж, Снайге, Горіння ...  і описати характер несправності.  Для виклику майстра по ремонту холодильника в Києві та Київській області, ремонту пральної машини у Київі або отримання кваліфікованої консультації з питань, пов'язаних з правильною експлуатації, технічними несправностями холодильників, морозильних камер, пральних машин, ми завжди будемо раді вам допомогти,  дзвоніть нам  за телефонами:  (044) 451-68 - 81, (044) 592-34-67, (050) 466-22-33, (097) 760-40-60, (093) 11-44-556.