Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

 

                                      Перед тим як нам дзвонити

По ремонту холодильників : необхідно перевірити чи працює розетка і вилка, чи не вимкнули регулятор температури або кнопки панелі керування холодильника. У разі підвищеного шуму чи вібрації, подивіться чи не деренчать полиці і їх вміст в самому холодильнику, а також чи немає сторонніх предметів за самим холодильником. Якщо з'явилася вода в холодильному відділенні або під холодильником, необхідно перевірити стік талої води в нижній частині холодильного відділення.

По ремонту пральних машин : необхідно перевірити чи працює розетка і вилка, перевірити кнопки і перемикачі на панелі керування, чи закритий люк пральної машини. Якщо немає набору води подивіться вентиль на трубі, якщо вода не зливається перевірте фільтр в нижній частині пральної машини. У тому випадку якщо постійно набирається і зливається вода, подивіться чи правильно закріплений шланг зливу води пральної машини, він повинен бути піднятий на 60 см.

Якщо ви все перевірили і зрозуміли, що без нас Вам не обійтися, тоді телефонуйте нам: (044) 451-68-81, (044) 592-34-67 .

  remont-kholodilnikov                stiralnykh-відключення                   holodilnikov-remont                 remont-stiralnykh-mashin