Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

                                    Як вибирати новий холодильник?

Як би нам цього не хотілося, як би ми до нього не звикли, з часом приходить необхідність через недоцільність ремонту або з причини технічної старості, задуматися над покупкою нового холодильника. Ми надаємо вам ознайомлювальний матеріал, щоб вам було простіше визначитися з вибором нового холодильника.

Розмір холодильника - це перше, на що необхідно звернути увагу. Визначтеся з місцем, де буде встановлений холодильник, виміряйте висоту, ширину, глибину і не забуваємо про вільне місце для циркуляції повітря - холодильник не повинен впритул бути присунутий до стіни. Так само враховуємо місце для вільного відкриття дверей холодильника - відстань рівна товщині дверей (4-6 см.) з обох сторін, в разі перевісу дверей в холодильнику на інший бік.

Однокамерні холодильники -  дешево і надійно, але в той же час не дуже зручні - не великий об'єм, часте розморожування, оскільки якщо потрібно скористатися одним з відділень тепле повітря потрапляє в весь холодильник і тому дуже швидко намерзає, особливо в теплу пору року.

Двокамерні холодильники - зручно, надійно, практично, мають окремий доступ доremont-kholodilnikov морозильної і холодильної камер, при дотриманні правил експлуатації, за відсутності несправностей необхідність у розморожуванні як правило кожні шість місяців. У цих холодильниках застосовуються кілька модифікацій морозильна камера може бути як зверху так і знизу, застосовується крапельна та no frost (без інею) система, з механічно та електронним управлінням. Може бути одно і двох компресорним, що в свою чергу дає можливість відключати при необхідності одну з камер холодильника.

Side by side (пліч-о-пліч) - зручно, практично, великий об'єм камер, високотехнологічно, мають кілька модифікацій. У той же час через вертикальне розташування камер, великі габарити і ціна не роблять ці холодильники особливо популярними у нас в країні.

Крапельна система  - відтайка холодильного відділення відбувається після кожного автоматичного відключення холодильника по температурі, вода стікає по дренажній системі на ковпак розташований на компресорі, звідки вона випаровується, вам тільки залишається стежити за отвором зливу талої води розташованим в нижній частині холодильного відділення, щоб воно не забивалися інакше вода буде текти в холодильник.

No frost (без інею) система - в цьому варіанті випарник захований від очей користувача, циркуляція холодного повітря здійснюється за допомогою вентилятора. Відтайка відбувається автоматично за допомогою тенів по команді таймера, вода стікає по дренажній системі на ковпак компресора і випаровується. Переваги цієї системи в тому, що його потрібно розморожувати раз на рік для санітарної обробки холодильника.

Об'єм холодильника - цей показник в холодильниках вимірюється в літрах і повинен підбиратися індивідуально кожним споживачем, якщо у вас велика родина або ви купуєте продукти на місяць в перед, то вам природно потрібен обсяг більше ніж сім'ї з двох чоловік. Якщо ви заморожуєте багато фруктів, то в цьому випадку оптимально використовувати окрему морозильну камеру.

Якщо вм ще не готові розпрощатися зі своїм вірним, перевіреним роками холодильником, тоді звертайтесь до нас, ми допоможем повернути йому минулу силу та впевненість вам, що час розлучення ще не настав: (044)451-68-81, (044)592-34-67.