Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

                               Як вибрати домашній кондиціонер?

В сучасному світі ми не можемо уявити собі життя без кондиціонера, адже він робить наш побут і умови життя більш сприятливими. Він робить повітря вологим або осушує його. Незалежно від погоди за вікном, за допомогою кондиціонера в приміщенні завжди зберігається комфортна середа. Так що ж таке кондиціонер? Як відбувається робота даного пристрою?

Кондиціонер - це система, яка стабілізує повітря в приміщенні (охолоджує його або робить тепліше). Це відбувається за допомогою холодильного циклу або випаровування. Кондиціонер - пристрій для комфортного побуту людини. У спекотну погоду він допомагає нам охолодитися, в холодну - зігрітися. 

Поряд з багатьма перевагами, кондиціонер має і недоліки. Один з них - рівень шуму. В даний час виробники таких приладів намагаються боротися з цією проблемою, зводячи щабель шуму кондиціонера до мінімуму. Чому це питання стоїть так гостро? Ні для кого не секрет, що шум вимірюється в децибелах. Шум, рівень якого дорівнює 25 децибелам, практично не чути. Шепіт людини прирівнюється до 30 децибелам, звичайна розмова - до 40 децибелам, крик - до 70 децибелам. Рівень же шуму кондиціонера наближається до позначки в 50 децибел.  

При підборі кондиціонера не варто звертати увагу тільки на ступінь шуму, адже достеменно відомо, що іноді прилади з досить великим рівнем шуму працює тихіше, ніж його конкуренти. Це пов'язано з тим, що у кондиціонерів є різні режими роботи, і кожен з них має свій критерій рівня шуму. Однією з причин появи шуму є струмінь повітря, що виходить через вентилятор і жалюзі. Багато виробники з метою зробити менше ступінь шуму, пишуть на коробці його рівень при найменшій швидкості кондиціонера (адже чим менше швидкість, тим менше шум). Але при жаркій погоді мала швидкість кондиціонера не здатна впоратися з охолодженням повітря і ви включаєте більш швидкий режим. Звичайно ж, при цьому ступінь шуму в рази збільшується.  

Відповідальні виробники пишуть рівень шуму при кожному режимі (наприклад, 24, 30, 36 децибел). Ті ж, хто женеться за продажами, не думаючи про покупців, вказують лише мінімальну ступінь шуму (25 децибел).

Які правила у виборі кондиціонера?

Для того щоб вибрати якісний, надійний і тихий кондиціонер, потрібно розглянути продукцію кількох компаній виробників. За статистикою, більше дорогий кондиціонер, є так само і більш тихим. Найгаласливіші, ті пристрої, які проводяться за допомогою віконного і моноблочного типу.

Ось декілька кондиціонерів, що поширюються на ринках України, які відрізняються своєю безшумною роботою:
1. Mitsubishi Electric (MSZ-GE25VA)
Роботу даної моделі кондиціонера практично неможливо почути людським слухом. Він ідеально підійде для людей з тонким слухом, яким заважає спати навіть найменший шум. Але не тільки безшумність є перевагою даного кондиціонера. Ще один плюс цієї моделі - знімний корпус, який забезпечує просте і зручне очищення кондиціонера. Додатково в цю модель включені функції обігріву і надійний фільтр, період служби якого близько 10 років.

2. Mitsubishi Electric (SZ-FD25VABH)
Кондиціонер цієї моделі має систему енергозаощадження (при досить малому ступені шуму, він може заощадити до 30% енергії).

3. Daikin (TXS25D)
Кондиціонер відрізняється цікавим дизайном і низьким ступенем шуму. Додатково в ньому присутня датчик руху.

4. Panasonic (S-XE9JKDW)
Дана модель володіє низьким рівнем шуму (практично безшумний), якісним потрійним фільтром, який добре очищає повітря від бактерій і мікроорганізмів.

5. Кондиціонер (ERGO ACM-1203CH)
На відміну від інших кондиціонерів ця модель не вимагає установки і відрізняється хорошою мобільністю.

Перш ніж купувати кондиціонер, ви повинні зрозуміти, для яких цілей він потрібний. Обігрівати або охолоджувати кімнату? А може всю квартиру? Чим більше кондиціонер, тим повинно бути більше приміщення, в якому він використовується. Вам не обов'язково вибирати величезне пристрій для маленької кімнати, з цим цілком може впоратися і кондиціонер середніх розмірів.

Вибравши кондиціонер, наступним етапом буде його установка.  

Де монтувати кондиціонер?
Звичайно, кондиціонер варто встановлювати в приміщеннях, в яких ви перебуваєте більшу частину часу (наприклад, спальна кімната, зал, кухня і т.д.). Для спальних кімнат прекрасно підійдуть кондиціонери, в яких є режим безшумної роботи. Але варто зазначити, що такий вид пристроїв коштує дорожче. Безсумнівно, ви купуєте кондиціонер не на день чи місяць, він буде служити вам кілька років, так чи не краще вибрати той прилад, який буде вас радувати своєю надійністю і високою якістю?