Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

                                  Як вибрати пральну машину? 

Вибір пральної машини досить складне завдання. У магазинах побутової техніки як правило представлений широкий вибір відомих брендів Ремонт-stiralnykh-Машинпральних машин - Bosch, Samsung, Gorenje, Indezit, Lg ... Всі перераховані виробники не вимагають додаткових рекомендацій, тут вибір залишається за покупцем, основні функції пральних машин практично однакові, тому потрібно зосередиться на параметрах - вбудовується в меблі або окремо стоїть, з фронтальним або вертикальним завантаженням, з сушкою або без, обороти віджиму, кількість завантаження білизни, а так само пам'ятаємо, що чим більше додаткових функцій - дорожче машинка, тому якщо в деяких можливостях обраній стіральнлой машини ви не бачите доцільності, то немає і необхідності зайвих фінансових витрат.

Завантаження пральної машини буває фронтальній і верткальний, маса завантаження від 3.5 кг до 8 кг. Машинка з фронтальним завантаженням бака краще вписується в меблевий ряд, а машинка з вертикальним завантаженням білизни з економить вам простір на невеликій площі ванної кімнати. Що стосується маси завантаження, то для середньостатистичної сім'ї на чотири людини цілком буде достатньо ваги 5 кг.

Віджим пральної мшини визначається кількістю обертів барабана приводимого в дію електродвигуном за одиницю часу - 1 stiralnykh-ремонтхвилина. Зустрічаються до 1500 об / хв., Такий режим віджимання пременни тільки для важкого білизни, найоптимальніший 800 об / хв.

Сушка пральної машини - це не те що б необхідна функція за додаткових 30% вартості, але погодьтеся є в неї  переваги, особливо в зимовий час коли на балконі потрібно чекати тиждень висихання білизни.