Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

            Ремонт холодильників в Києві та Київській області.

 Види виконуваних робіт   без запчастин   з запчастинами
 Ущільнювальну гуму холодильника  не встановлюєм  не встановлюєм
 Виклик механіка + діагностика по Києву       200.00 грн.        200.00 грн.
 Виїзд в передмістя та по Київській області       договірна         договірна
 Заміна мотор - компресора холодильника    від 950.00 грн.    від 2500.00 грн.
 Заправка хладогента R-600A, R-134A    від 850.00 грн.     від 850.00 грн.
 Заміна терморегулятора (термостат)    від 350.00 грн.     від 650.00 грн.
 Заміна пускового реле мотор - компресора    від 350.00 грн.     від 650.00 грн.
 Заміна нагрівачів (ТЕН) випарника    від 450.00 грн.     від 950.00 грн.
 Заміна вентилятора обдува холодильника    від 350.00 грн.     від 850.00 грн.
 Заміна таймера відтайки (no frost)    від 350.00 грн.     від 850.00 грн.
 Заміна датчика температури (sensor)    від 450.00 грн.     від 850.00 грн.
 Ремонт модуля керування (плата)    від 750.00 грн.     від 750.00 грн.
 Датчик - реле відтайки + запобіжник    від 350.00 грн.     від 750.00 грн.
 Дрібний ремонт холодильника    від 350.00 грн.     від 350.00 грн.
 Вбудований в кухонні меблі     + 250.00 грн.      + 250.00 грн.
 Мінімальний ремонт холодильника         350.00 грн.         350.00 грн.

bernzomatic-mapp-gaz-malaha.com.ua

*Ціни на ремонт холодильників в Києві та Київській області необхідно попередньо уточнювати по телефону, точна вартість ремоенту після діагностики холодильника.

На сьогоднішній день людство не винайшло нічого вічного, будь-який механізм,  деталь  або матеріал піддаються поступового зносу. Тому, часто ми стикаємося з проблемою ремонту холодильника або будь - якого іншого приладу. Одними з найнеобхідніших для нас є предмети побутової техніки,  які забезпечують наше повсякденне життя всім необхідним. Це стосується однаково як ремонту холодильників, так і ремонту морозильних камер.

Техніка на перший погляд досить часто поводиться непередбачувано, але наші майстри з ремонту холодильників завжди знайдуть логічне пояснення такої поведінки, саме тому існують такі служби з ремонту холодильників в Києві та Київській області вдома як наша, щоб прийти на допомогу зламаному приладу та зробити так, щоб воно працювало бездоганно і без збоїв як до поломки. Виконуємо всі основні види робіт по ремонте холодильників: заміна мотор-комресора, витік в запіненій частині, заправка хладогента, заміна терморегулятора, заміна пускового реле, ремонт електронної частини, ремонт електричної частини.          

Ви завжди можете здійснити ремонт холодильників по готівковому та безготівковому розрахунку в місті Київ - Поділільський районОболонський район, Деснянський район, Шевченківський район, Борщагівка, Теремки, Позняки, Харківський масив, Осокорки, Дарниця, Відрадний, Святошин, Печерськ , Солом'янка, Русанівка, Березняки, Ново-Біличі, Біличі і ремонт холодильників в Київській області - Вишгороді та Вишгородському районі, Буча, Ірпінь, Коцюбинське, Гостомель, ВорзельВишневе та Києво-Святошинському районіБровари та Броварський районБородянка та Бородянській район, Бориспіль та Бориспільський район, Обухів та Обухівський район, Іванків та Іванківський район, Макарів та Макарівський район за допомогою нашої служби з ремонту холодильників в Києві та Київській області, яка готова прийти до вас на допомогу в заздалегідь узгоджене і manometr-malaha.com.uaзручний для вас час.

У нас ви зможете відремонтувати холодильники: samsung, Bosсh, ariston, indesit, whirlpool, lg, snaige, gorenje ..., які зараз є одними з найбільш популярних і якісних, давно зарекомендували себе на світовому ринку як високотехнологічні та довговічні виробники кухонної побутової техніки . У теж час довговічність не означає вічність, кожне обладнання та його деталі мають ресурс закладений виробником, який у свою чергу не зацікавлений у ремонті вашого холодильника після закінчення гарантійного терміну експлуатації і робить все можливе для того, щоб ви замість ремонту холодильника купували новий холодильник.

Наша служба з ремонту холодильників в Києві та Київській області гарантовано подбає про безвідмовну роботу вашої побутової техніки, особливо такого важливого предмета у вашому будинку як холодильник, так як продукти потрібні людині щодня і потрібно завжди турбуватися про власне здоров'я і збереження продуктів. Наш ремонт холодильників на дому в Києві та Київській області не тільки зможе виручити вас у важкий момент і врятувати в r134a-r600a-malaha.com.uaнелегку хвилину несподіваної поломки такого необхідного предмета кухонної техніки, також ще наш ремонт холодильників дасть вам можливість подальшого гарантійного обслуговування.

Наша ремонтна служба піклується про якість свого сервісу, щоб залишити про нас тільки позитивні і найпозитивніші враження. Ви можете завжди звернутися з приводу ремонту холодильника в Києві в нашу компанію і наші фахівці завжди зможуть на місце поломки і оглянути утворилася проблему. Зверніться до нас і ми зробимо так, щоб ваша побутова техніка після ремонту працювала також як і в перший день її придбання. Наш ремонт холодильників Києва та Київській області надійний і довговічний: (044) 592-34-67, (050) 466-22-33, (097) 760-40-60, (093) 11 -44-55-6.