Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

            РЕМОНТ КОНДИЦІОНЕРІВ ТИМЧАСОВО НЕ ВИКОНУЄМО !!!    

                                      Ремонт кондиціонерів

Виклик механіка   Безкоштовно
Діагностика    70.00 гр.

Чистка внутрішнього блоку

Чіска фільтрів

Перевірка тиску системи

Часткова запрвка хладогента

від 300.00 гр.
Транспорт фреон R-22 від 300.00 гр.
Транспорт фреон R-410 від 400.00 гр.
Ремонт електрочастини від 150.00 гр.
Ремонт модуля управління від 350.00 гр.
Ціни уточнює механік після діагносткі

 

Сучасний кондиціонер, це високотехнологічне кліматичне обладнання, яке все більше впроваджується в наше життя. Кондиціонер застосовується фактично в усіх галузяг: автомобілі, офіси, дитячі, навчальні заклади, промислові будівлі, в наших будинках і квартирах, але ж зовсім недавно, багато хто пам'ятає ще ті часи, коли в спекотний час ми намагалися вловити слабкий повів гудячого вентилятора. Життя швидкоплинне, на зміну поколінням приходять нові, так і у кліматичної техніки на зміну вентиляторів прийшли сучасні кондиціонери.

Як би надійні і довговічні не були сучасні кондиціонери, їм все ж як і будь-якій техніці необхідна постійна профілактика і технічне обслуговування. Своєчасне профілактичне обслуговування дає можливість знизити ймовірність більш серйозною і дорогої несправноті, підвищити ефектівность роботи кондиціонера і продовжити термін його експлуатації. Адже уявыть навантаження на вузли та механізми, якщо на вулиці плюс тридцять п'ять градусів за цельсієм, а в приміщенні у нас благодатна ранкова прохолода. Нам свіжо і добре, а йому бідоласі не позаздриш, але у кожного своє життя, для цього він і був створений. Але в потрібний момент наш ремонт кондиціонерів завжди зможе надати необхідну допомогу і відремонтувати ваш кондиціонер.  

Ми пропонуємо якісні послуги з ремонту кондиціонерів в Києві, в заздалегідь узгоджений час вдома у замовника за доступними цінами, після виконання ремонту вашого кондиціонера на всі замінені нашим майстром запчастини виписується гарантія з контактною інформацією. Для виклику фахівця, отримання консультації з питань експлуатації або ремонту кондиціонера, дзвоніть нам на номери телефонів: (044) 451-68-81, (044) 592-34-67.

 

   Remont-konditsionerov-Київ                    Remont-konditsionerov                    Remont-konditsionera