Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

                   Ремонт НВЧ печей тимчасово не выконуєм !!!

                                            Ремонт мікрохвильових печей

Діагностика + виїзд механіка   100.00 грн.
Заміна магнетрона мікрохвильової печі від 350.00 грн.
Заміна трансформатора НВЧ від 350.00 грн.
Заміна конденсатора мікрохвильовки від 250.00 грн.
Заміна високовольтного діода від 250.00 грн.
Заміна високовольтного запобіжника від 250.00 грн.
Заміна разсіювальна пластини (слюда) від 250.00 грн.
Заміна електрозамків, лампочки від 250.00 грн.

Заміна електродвигуна

від 250.00 грн.
Ремонт плати мікрохвильовій печі від 350.00 грн.
Мінімальний ремонт СВЧ печі   250.00 грн.
Ціни вказані без урахування запчастин

Мікрохвильова піч на нашій кухні займає нехай навіть не cамое головне місце, але і не найостанніше, а якщо врахувати значення НВЧ в офісі, ринку або в місцях громадського харчування, то значення слів мікрохвильова піч, НВЧ піч важко переоцінити, особливо в нашій постійній суматосі, а як би без неї в наш сучасний час звучала б фраза - "побистрому перекусити" або "вкинуть бутрік". Хоч кажуть, приготування їжі в мікрохвильовій печі не зовсім корисно, але в той же час швидко, за часів сучасної мобільність ми не перестаємо використовувати автомобілі, телевізори, комп'ютер, мобільний телефон, хоча всі ці атрибути прогресу набагато негативно позначається на нас і довкіллю .

І ось приходить той день, коли ми з ранку поспішаємо на роботу, а наша улюблена мікро хвильова піч категорично відмовляється нас годувати - я вас годувала тепер і вам пора ... А й справді багато ми всі приділяємо уваги нашим побутовим електроприладам: не закриваються дверцята - значить треба народним методом її прістукнуть, що пролилося - потім витру, що не дістає шнур до розетки - смикнем, а із за здавалося таких дрібниць наше побутове обладнання закономірно відмовляється нам служити.

У таких випадках ми йдемо на роботу і весь день думаємо коли, за що і де її відремонтувати, адже як виявилося чогось нам без НВЧ печі не вистачає, а все робиться набагато простіше, потрібно просто увійти в інтернет або взяти рекламну газету, в цих джерелах інформації безліч служб які готові прийти до вас на допомогу, до таких служба належить і наша служба з ремонту побутової техніки в місті Києві.

Ми займаємося ремонтом НВЧ печей в Києві на дому у замовника, у заздалегідь узгоджене і зручний час дя вас. Після діагностики вашої мікрохвильовки нашим майстром, на всі замінені запчастини обов'язково виписується гарантія з контактнтй інформацією. Для виклику фахівця або отримання консультації з проблем пов'язаних з вашою технікою ви можете зателефонувати нам за телефонами: (044) 451-68-81, (044) 592-34-67.

 remont-mikrovolnovih                           remont-mikrovolnovih peche                               remont-svch