Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay

                                Ремонт техніки в кредит, розстрочку.

У сучасних реаліях виконати ремонт холодильника, ремонт пральної машини, ремонт кондиціонера або будь-який іншої побутової техніки досить дороге задоволення і не кожному по кишені одноразово викласти круглу суму за капітальний ремонт в нашій країні, не кажучи вже про покупку нового холодильника або пральної машини. Якщо без мікрохвильовки, кондиціонера і навіть пральної машини ще можна обійтися деякий час, то без холодильника немає. Грошей немає, на вулиці літо, вдома діти ... Що робити? Один з виходів, це ремонт побутової техніки або її покупка за допомогою системи кредитування - розстрочка.

Наш ремонт холодильників в Києві та Київській області готовий запропонувати Вам, свої послуги по ремонту холодільльніков в Києві та Київській області в розстрочку або в кредит.

 Варіат №1.

Оплата частинами від "Приват банку" - доступна клієнтам "Приват банку",  рівномірний розподіл платежу до 24 місяців під 0%. Для перевірки послуги відправте смс на номер 10060 з текстом chast, у відповідь вам прийде інформаційне смс про послугу, або зателефонуйте за номером птдержкі клієнтів "Приват банку" - 3700

Варіант№2.

плати позжеРозстрочка "Плати пізніше" на ремонт холодильників, пральних машин терміном до 10 місяців, на 3 місяці під 0%, з первісною сплатою 30% вартості ремонту.

Спосіб отримання розстрочки у вас вдома, без будь-яких поїздок:

1. Діагностика несправності і визначення вартості ремонту нашим фахівцем.

2. Документи: паспорт, ідентифікаційний код.

3. Заповнення анкети: >>>>> анкета***У графі "посилання на сайтах" вказуємо: https://malaha.com.ua,у графі "пакет" срок кредитування - 3 місяці 0%, 6 місяців 20% та 10 місяців 30%. 

4. Очікуємо позитивного рішення нашого фінансового партнера не більше 24 годин.