Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

                             Як правильно мити холодильник?

У цій статті ми наведемо один з варіантів антибактеріальної обробки вашого холодильника і кілька способів видалення неприємного запаху. Все  нижче приведене в даному матеріалі не є обов'язковим до виконання, так як кожна господиня має свою технологію прибирання, можливо більш ефективну ніж запропонована нами.

Для початку готуємо содовий розчин: дві столові ложки соди розводимо на літр води. Вимикаємо холодильник від розетки, звільняємо від продуктів, незабуваючи швидкопсувні перемістити по можливості в прохолодне місце. Витягаємо з холодильника всі полички, решітки, судочки, фруктовниці, весь цей пластик миємо й розкладаємо для висихання.

Після повного розморожування холодильника, не в якому разі не використовуючи гострі предмети для отковириванія льоду, пи приступаємо до миття самої шафи. Ущільнювальну гуму моєму чистою водою, без розчину соди. Потім промиваємо все чистою водою, протираємо сухим полотенцем і даємо деякий час просохнути. Все готово !!! Втомилися? Я теж.

Холодильники з системою NO FROST, раз на рік так само необхідно обов'язково розморожувати і проводити ретельну антибактеріальну обробку.

Для видалення неприємного запаху, який до речі з'являється при порушенні правил гігієни, неправильного розподілу та зберігання продуктів в холодильнику, продаються спеціальні фільтри, ми ж запропонуємо вам для експеременту кілька народних, можливо ефектівность методів:

  1. Дрібно нарізані шматочки чорного хліба.                    зображення  

  2. Поставити чашку з водою.

  3. Розкласти по полицях дольки лимона.

  4. Покласти активоване вугілля.

Не забуваємо на наш погляд має право на існування версія з слабким розчином оцту і природно напевно практичних сучасних миючих засобів.