Прийом заявок: 9.00-19.00

    пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

ligpay1

                         Догляд за пральною машиною.

Зберігання брудної білизни в баку пральної машини зовсім не обов'язково, так як з часом з'явиться досить неприємний запах. Для зберігання брудної білизни передбачено багато всіляких спеціально передбачених ємностей - корзин, кошолок, коробок ...

Для уникнення засмічення помпи, системи зливу в обов'язковому порядку необхідно ретельно перевіряти вміст кишень на наявність монет, гаєчок, болтів, 2канцеляскіх скріпок, короче в залежності від того хто ким працює і особливу увагу приділяємо кишеням подростаючого покоління, там вже точно можна знайти всілякий антикваріат абсолютно непотрібний машинці.

При підготовці до прання сортуємо білизну по різних типах тканин, світле від темного, адже не для кого не таємниця, що різним типам тканин відповідає певний режим прання, а одна полинявша темна річ переведе практично весь світлий одяг в баку.

Після прання по можливості швидко освовобождаем бак пральної машини від мокрої білизни, протираємо сухою ганчіркою манжету люка від вологи, промиваємо ємність для миючих засобів. Дверцята люка залишаємо окритія для вентиляції та зостаточного іспренія залишків вологи. В профілактично цілях іноді перевіряйте фільтр помпи, як правило розташований в нижній частині пральною машиною на предмет вмісту наших кишень.

Профілактика накипу пральної машини можлива рекламними пропозиціями типу "калгон" і всілякими аналогами даного бренду можлива, але є народний метод не менш ефектівний і на сто відсотків безпечний в порівнянні з товарами хімічної промисловості - лимонна кислота. Досить 200 гр. народного засобу засипати в ємність для прального порошку і влючая на повний режим прання 90 градусів. Цю процедуру повторюємо раз на 2-4 місяці в залежності від якості води в певній місцевості.