Ремонт холодильників та не тільки

Ми пропонуємо вам якісний та своєчасний ремонт холодильників на дому за готівковий та безготівковий розрахунок, ремонт холодильників та ремонт морозильних камер в розстрочку або кредит. На дому ремонт холодильників в Києві та Київській області виконуємо в заздалегідь узгоджений час, зручний для обох сторін, на всі непридатні до використання замінні запчастини, які після діагностики вашої побутової техніки визначить наш фахівець виписується гарантія із зазначенням контактною інформацією, прізвищем і підписом механіка який виконав ремонт холодильника терміном до шести місяців.

Час прибуття наших фахівців і початок виконання ремонту холодильника залежить від безлічі факторів: завантаженості на момент прийняття заявки, складності ремонтних робіт, відстань від населених пунктів у Київській області, завантаженості дорожнього трафіку Києва. Тому всі замовлення на ремонт холодильників в Києві та Київській області  приймаємо з інтервалом у дві години і часом очікування механіка теж дві години. Терміновий ремонт холодильника в Києві та Київській області не виконуємо. Всю інформацію про час і терміни виконання уточнюйте в телефонній розмові при узгодженні заявки, ми намагаємося дотримуватися графіка, в разі затримки наш механік зв'яжеться з Вами. Сподіваємось на розуміння Вами важкості часових обмежень при ремонті холодильників на дому в Києві та Київській області.

Узгоджений час

Узгоджений час

Якiсть послуг

Якiсть послуг

Гарантiя

Гарантiя

Консультацiя спецiалiста

Консультацiя спецiалiста

Відгуки наших клієнтів

У мене перестав працювати відділ морозилки в холодильнику Bosh і щоб продукти в морозилці остаточно не загинули екстрено став шукати фахівця. Відповіли дуже оперативно, все виправили в обумовлені терміни. Дякуємо)

Максим

Вдячна Вашому майстру, відремонтували холодильник за доступну ціну, відмінний сервіс, якщо що буду звертатися сюди ще і рекомендувати знайомим. Дякуємо

Галина Петрівна

Викликала майстра, передзвонили швидко, уточнили поломку і зручний час для ремонту. Майстер прийшов поміняв компресор, тепер холодильник працює, спасибі майстру за виконану роботу.

Інеса

Спасибі Вашому сервісу, пояснили в чому не справність холодильника (не охолоджує), приїхали оперативно, усунули проблему, дали гарантію (що вдвічі приємніше). Буду звертатися ще при необхідності.

Миколай Володимирович

Запросили на ремонт холодильника Indesit в Димер, думали місцевий механік, а виявилося фірма з Києва. Ремонтом задоволені. Якісний сервіс. Рекомендую !!!

Юлiя

Про компанію

Повертаючись втомленими після тривалого трудового дня, замість того, щоб відпочити ми приступаємо до домашньої роботи і вона на жаль займає не мало часу, енергії і сил, хоча ох як хотілося цю вільну хвилинку витратити на своє дозвілля, приділити більше уваги рідним і близьким людям, яким цього уваги в постійній щоденній суєті і поспіху ми приділяємо все менше і менше.

Дитячий садок, школа, робоче місце, шлях з роботи і на роботу, так протікає п'ять днів нашого життя на тиждень, потім нарешті приходять довгоочікувані вихідні дні і тоді ми можемо нарешті зітхнути - поїхати на рибалку, сходити з дітьми в зоопарк або просто полежати на дивані у улюбленого телевізора, ви згодні погодитися, що це набагато приємніше ніж в ці два дуже довгоочікуваних дня займатися ще й роботою по дому.

На щастя люди винайшли чимало побутових приладів і механізмів, які мінімізують витрати наших зусиль в побуті або на роботі. Зараз в епоху високих технологій вже дуже важко уявити життя без побутового холодильника, морозильної камери, пральної машини, кондиціонера або мікрохвильової печі, а автолюбителям без автоіобільного кондиціонера або термоелектричного холодильника (на основі роботи елементів Пельтьє).

Ми насилу собі уявляємо, як це без холодильника ходити за продуктами в льох, без пральної машини прати речі своїми руками або як в минулі часи нести ці речі в баннопрачечній комбінат, а як з ранку на швидку руку приготувати сніданок без НВЧ або без кондиціонера в літню пору, коли прогноз погоди обіцяє сорок градусів в тіні, коли навіть кактуси в'януть і наші домашні тварини на очі не попадаються. Важко переоцінити залежність людства від усіх механізмів і приладів створеним науково-технічним прогресом на чолі з людиною, але також не можна недооцінювати залежність механізмів і приладів від людини.

Але на жаль, вічного нічого не було і не буде, за час експлуатації через зношеність окремих деталей, вузлів і механізмів наші постійні помічники по будинку починають потихеньку вередувати і поступово виходять з ладу, навіть такі відомі виробники як samsung, bosch, ariston, indesit, whirlpool, lg, snaige, gorenje ... не зацікавлені в післягарантійному ремонті холодильника, ремонті пральної машини, політика виробника завжди розраховується на покупку нового.

І тоді приходить час, коли наш ремонт холодильників, ремонт морозильних камер, ремонт пральних машин надасть їм посильну допомогу, відновивши їх працездатність і збільшивши термін експлуатації вашої побутової техніки, ви тим самим економите свої кошти не купуючи нову. Просто скориставшись нашими послугами - ремонт на дому холодильників в Києві та Київській області за досить прийнятними цінами відновлюєте працездатність ваших холодильників та морозильних камер, пральних машин шляхом заміни всіх зношених згодом деталей, вузлів і механізмів на нові.