Ремонт холодильників та не тільки

Ми пропонуємо вам якісний та своєчасний ремонт холодильників на дому за готівковий та безготівковий розрахунок, ремонт холодильників та ремонт морозильних камер в розстрочку або кредит. На дому ремонт холодильників в Києві та Київській області виконуємо в заздалегідь узгоджений час, зручний для обох сторін, на всі непридатні до використання замінні запчастини, які після діагностики вашої побутової техніки визначить наш фахівець виписується гарантія із зазначенням контактною інформацією, прізвищем і підписом механіка який виконав ремонт холодильника терміном до шести місяців.

Час прибуття наших фахівців і початок виконання ремонту холодильника залежить від безлічі факторів: завантаженості на момент прийняття заявки, складності ремонтних робіт, відстань від населених пунктів у Київській області, завантаженості дорожнього трафіку Києва. Тому всі замовлення на ремонт холодильників в Києві та Київській області  приймаємо з інтервалом у дві години і часом очікування механіка теж дві години. Ремонт без вихідних, цілодобово, терміновий ремонт холодильника в Києві та Київській області не виконуємо. Всю інформацію про час і терміни виконання уточнюйте в телефонній розмові при узгодженні заявки, ми намагаємося дотримуватися графіка, в разі затримки наш механік зв'яжеться з Вами. Сподіваємось на розуміння Вами важкості часових обмежень при ремонті холодильників на дому в Києві та Київській області.

Узгоджений час

Узгоджений час

Якiсть послуг

Якiсть послуг

Гарантiя запчастин

Гарантiя запчастин

Ремонт в розстрочку

Ремонт в розстрочку

Відгуки наших клієнтів

У мене перестав працювати відділ морозилки в холодильнику Bosh і щоб продукти в морозилці остаточно не загинули екстрено став шукати фахівця. Відповіли дуже оперативно, все виправили в обумовлені терміни. Дякуємо)

Максим

Вдячна Вашому майстру, відремонтували холодильник за доступну ціну, відмінний сервіс, якщо що буду звертатися сюди ще і рекомендувати знайомим. Дякуємо

Галина Петрівна

Викликала майстра, передзвонили швидко, уточнили поломку і зручний час для ремонту. Майстер прийшов поміняв компресор, тепер холодильник працює, спасибі майстру за виконану роботу.

Інеса

Про компанію

Ваш холодильник поламався: не вимикається, що не морозить, покривається льодом, протікає, сильно шумить або не функціонують індикатори? Потрібно якісно і недорого впоратися з ситуацією проблемою? Значить, майстерня по ремонту холодильників в Києві та Київській області «М-Ремонт» до ваших послуг! Наші висококваліфіковані фахівці проведуть точну діагностику, виявлять несправність і швидко її усунуть, надаючи гарантії якості.

Важливість на користь професіоналів

Ремонт і відновлення - складне завдання, яке під силу лише досвідченим і технічно оснащеним фахівцям. В іншому випадку, якщо віддати перевагу майстрам, які не дорожать своєю репутацією, тоді виправлення затягнеться на невизначений термін, а підсумкова ціна буде суттєво завищена. Також встановлені неякісні деталі і не виявлена причина освіти несправностей неодмінно позначиться на працездатності техніки, і вона обов'язково швидко вийде з ладу. А це все тягне до додаткових тимчасовим і фінансових витрат. Але цього всього можна уникнути, якщо відразу звернутися в нашу майстерню "М-Ремонт".

Чому з нами вигідно і надійно?

Професійний підхід. У нас працюють виключно досвідчені майстри, що володіють всіма необхідними допусками і знаннями в сфері ремонту холодильного обладнання. Вони оснащені надточними приладами, ефективним інструментарієм і сертифікованими комплектуючими деталями. Все це дозволяє їм впоратися з будь-якою складною проблемою оперативно і якісно, незалежно від виробника і марки пристрою: AEG, LG, Samsung, Indesit, Ariston, Beko, Bosch, Gorenje.

Доступна ціна. Ми напряму закуповуємо оригінальні запасні частини, тому у нас повністю виключена невигідна посередницька ланцюг, що робить звернення до нас найбільш вигідним для наших клієнтів.

Тривала гарантія. Ми дорожимо своєю репутацією, тому все робимо на совість, починаючи з закупівлі оригінальних деталей і закінчуючи комплексним вирішенням проблем. Все це дає нам можливість видавати гарантії на свої послуги і встановлені деталі, терміном до 6 місяців.

Комфортне рішення. Для зручності наших клієнтів ми виконуємо всі роботи по усуненню несправностей безпосередньо на місці установки холодильного обладнання: будинок, квартира, офіс, ресторан, магазин і т. Д.

У наші послуги з ремонту холодильників входить:

• діагностування;
• заправка фреоном;
• заміна нагрівача;
• заміна компресора;
• заміна петель, ручок;
• установка терморегулятора;
• відновлення модуля управління.

Від прийняття заявки до відновлення роботи пристрою всього 5 етапів

1. подає заявку на ремонт холодильників на дому та погоджує деякі нюанси (виробник і модель техніки, адресу та зручний час для приїзду майстра).
2. Спеціаліст прибуває за вказаною адресою, виявляє саму несправність і причини, що призвели до до поломки, здійснює заміну неробочих деталей і перевіряє на стабільну роботу пристрою.
3. Здає готовий результат замовнику, проводить інструктаж, отримує оплату, видає квитанцію і виписує гарантійний талон.

Чекаємо ваших звернень вже зараз!

З'явилися питання, хочете уточнити вартість ремонту холодильника в Києві та Київській області, деякі важливі деталі і замовити послуги? Просто напишіть нам у форму зворотного зв'язку або зателефонуйте. Наш менеджер надасть вичерпну інформацію, обробить вашу заявку і прийме її до виконання.