Ремонт холодильників та не тільки

Наша служба - ремонт холодильників в Києві та Київській області гарантовано подбає про безвідмовну роботу вашої побутової техніки, особливо такого важливого предмета в вашому домі як холодильник, так як продукти потрібні людині щодня і потрібно завжди турбуватися про власне здоров'я і збереження продуктів. Наш ремонт холодильників на дому в Києві та Київській області не тільки зможе виручити вас у важкий момент і врятувати в нелегку хвилину несподіваної поломки такого необхідного предмета кухонної техніки як холодильник, також наш ремонт холодильників дасть вам можливість подальшого гарантійного обслуговування.

У нас ви зможете виконати ремонт холодильників: Samsung, Bosсh, Ariston, Indesit, Whirlpool, LG, Snaige, Gorenje ..., які зараз є одними з найбільш популярних і якісних, давно зарекомендували себе на світовому ринку, як високотехнологічні і довговічні виробники холодильної техніки . У той же час довговічність не означає вічність, кожен обладнання та його деталі мають ресурс закладений виробником, який в свою чергу не зацікавлений в ремонті вашого холодильника після закінчення гарантійного терміну експлуатації і робить все можливе для того, щоб ви замість ремонту холодильника купували новий холодильник.

Види ремонту холодильника без запчастин з запчастинами
Ущільнювальна гума холодильника не встановлюєм не встановлюєм
Виклик механіка + діагностика по Києву 200.00 грн. 200.00 грн.
Виїзд по Київській області договірна договірна
Замеіна мотор-компресора холодильника від 950.00 грн. від 2750.00 грн.
Заправка хладон R600A, R134A від 950.00 грн. від 950.00 грн.
Заміна терморегулятора холодильника від 350.00 грн. від 650.00 грн.
Заміна пускового реле холодильника від 350.00 грн. від 650.00 грн.
Заміна нагрівача (ТЕН) випарника від 550.00 грн. від 950.00 грн.
Заміна вентилятора обдування від 350.00 грн. від 850.00 грн.
Заміна таймера відтайки no frost від 350.00 грн. від 850.00 грн.
Заміна датчика температури (sensor) від 450.00 грн. від 850.00 грн.
Заміна реле відтайки холодильника від 450.00 грн. від 850.00 грн.
Ремонт електронного модуля (плата) від 750.00 грн. від 750.00 грн.
Дрібний ремонт холодильника від 350.00 грн. від 350.00 грн.
Мінімальний ремонт холодильника      350.00 грн.      350.00 грн.
Вбудований в меблі холодильник    +250.00 грн.    +250.00 грн.

* Ціни на ремонт холодильників в Києві та Київській області необхідно попередньо уточнювати по телефону, точна вартість ремонту після діагностики холодильника.

На сьогоднішній день людство не винайшло нічого вічного, будь-який механізм, деталь або матеріал піддаються поступового зносу. Тому, часто ми стикаємося з проблемою ремонту холодильника або будь - якого іншого приладу. Одними з найбільш необхідних для нас є предмети побутової техніки, які забезпечують наше повсякденне життя всім необхідним. Це ставиться однаково як ремонту холодильників, так і ремонту морозильних камер.

Техніка на перший погляд досить часто поводиться непередбачувано, але наші майстри по ремонту холодильників завжди знайдуть логічне пояснення такої поведінки, саме тому існують такі служби як ремонт холодильників в Києві та Київській області на дому як наша, щоб прийти на допомогу поламати холодильника і відремонтувати його так, щоб він працював бездоганно і без збоїв як до поломки. Виконуємо всі основні види робіт по ремонту холодильників: заміна мотор-компресора, витік в запінені частини, заправка Хладогенти, заміна терморегулятора, заміна пускового реле, ремонт електронної частини, ремонт електричної частини.

Ви завжди можете виконати ремонт холодильників по готівковим і безготівковим розрахунком в місті Київ - Подільський район, Оболонський район, Деснянський район, Шевченківський район, Борщагівка, Теремки, Позняки, Харківський масив, Осокорки, Дарниця, Відрадний, Святошин, Печерськ, Солом'янка, Русанівка, Березняки, Ново-Біличі, Біличі та ремонт холодильників в Київській області - Вишгород та Вишгородський район, Буча, Ірпінь, Коцюбинське, Гостомель, Ворзель, Вишневе та Києво-Святошинський район, Бровари та Броварський район, Бородянка та Бородянський район, Бориспіль та Бориспільський район, Обухів та Обухівський район, Іванків та Іванківський район, Макарів та Макарівський район за допомогою нашої служби по ремонту холодильників, яка готова прийти до вас на допомогу в заздалегідь узгоджене і зручний для вас час.

Наша ремонтна служба дбає про якість свого сервісу, щоб залишити про нас тільки позитивні і найпозитивніші враження. Ви можете завжди звернутися з приводу ремонту холодильника в Києві та Київській області в нашу компанію і наші фахівці з ремонту холодильників завжди зможуть приїхати на місце поломки і діагностувати проблему з холодильником. Зверніться до нас і ми зробимо так, щоб ваш холодильник після ремонту працював також як і в перший день його придбання. Наш ремонт холодильників Києва та Київської області надійний і довговічний:  (044) 592-34-67, (050) 466-22-33, (097) 760-40-60, (093) 11-44-55-6.

  

Узгоджений час

Узгоджений час

Якiсть послуг

Якiсть послуг

Гарантiя запчастин

Гарантiя запчастин

Ремонт в розстрочку

Ремонт в розстрочку

Відгуки наших клієнтів

У мене перестав працювати відділ морозилки в холодильнику Bosh і щоб продукти в морозилці остаточно не загинули екстрено став шукати фахівця. Відповіли дуже оперативно, все виправили в обумовлені терміни. Дякуємо)

Максим

Вдячна Вашому майстру, відремонтували холодильник за доступну ціну, відмінний сервіс, якщо що буду звертатися сюди ще і рекомендувати знайомим. Дякуємо

Галина Петрівна

Викликала майстра, передзвонили швидко, уточнили поломку і зручний час для ремонту. Майстер прийшов поміняв компресор, тепер холодильник працює, спасибі майстру за виконану роботу.

Інеса

Про компанію