Ремонт холодильників та не тільки

Ремонт пральних машин тимчасово не робимо !!!

Ремонт пральних машин в Києві

Ми виробляємо ремонт пральних машин популярних і добре себе зарекомендували за довгий час експлуатації в нашому побуті моделей виробників: indesit, ariston, ardo, bosh, samsung, zanussi ... які давно зарекомендували себе на ринку, як надійна, якісна і стабільно працююча техніка. Ми зможемо усунути безліч несправностей таким чином, що машина буде працювати як після покупки, не завдаючи вам зайвих клопотів і неприємностей. Звернувшись в наш ремонт пральних машин в Києві ви завжди зможете вирішити проблему з поломкою вашої пральної машини локально, майстер завжди зможе виїхати до вас додому, а наші фахівці завжди зможуть вас проконсультувати по телефону.

Діагностика по Києву 250.00 грн.
Заміна Тена пральної машини від 650.00 грн
Заміна зливного насоса від 650.00 грн
Заміна клапана набору води від 650.00 грн
заміна прессостата від 750.00 грн
Заміна мережевого фільтра від 650.00 грн
Заміна датчика температури від 650.00 грн
Заміна підшипників бака від 2000.00 грн
Заміна замка люка (УБЛ) від 650.00 грн
Ремонт модуля управління від 850.00 грн
Заміна приводного ременя від 550.00 грн
усунення засмічення від 550.00 грн
мінімальний ремонт 350.00 грн.
Підключення пральної машини до води не робимо

* Ціни на ремонт пральних машин в Києві необхідно уточнювати попередньо під час подачі заявки, точна ціна ремонту пральної машини після діагностики.

Ми надаємо послуги з ремонту пральних машин в Києві на дому у замовника. Вам не доведеться транспортувати цей досить громіздкий предмет побутової техніки з будинку до нас в майстерню і платити не малі гроші за перевезення. Наш ремонт пральних машин в Києві здійснюється командою фахівців і тому ми готові нести відповідальність за неякісне обслуговування техніки, яку ми чиним і повертаємо її в первинне робочий стан. На всі непридатні до використання деталі, які наш фахівець вважатиме за потрібне замінити у вашій пральній машині виписується гарантія з контактною інформацією терміном до дванадцяти місяців.

Пральна машина - предмет необхідний в кожному будинку, вона багато в чому спрощує і полегшує процес прання одягу і білизни, звільняє масу вільного часу і економить нашу не безмежні енергію і сили. Ми зацікавлені в тому, щоб у вас все ваше вірна побутова техніка працювала стабільно, надійно, довговічно, якісно і без поломок. Але якщо раптом таке сталося, то не варто сильно переживати наші фахівці з ремонту пральних машин завжди відгукнуться, прийдуть до вас на допомогу якомога оперативніше в скрутну хвилину і зроблять все від них залежне, щоб подарувати вашій пральній машині друге повноцінне життя.

Узгоджений час

Узгоджений час

Якiсть послуг

Якiсть послуг

Гарантiя запчастин

Гарантiя запчастин

Ремонт в розстрочку

Ремонт в розстрочку

Відгуки наших клієнтів

У мене перестав працювати відділ морозилки в холодильнику Bosh і щоб продукти в морозилці остаточно не загинули екстрено став шукати фахівця. Відповіли дуже оперативно, все виправили в обумовлені терміни. Дякуємо)

Максим

Вдячна Вашому майстру, відремонтували холодильник за доступну ціну, відмінний сервіс, якщо що буду звертатися сюди ще і рекомендувати знайомим. Дякуємо

Галина Петрівна

Викликала майстра, передзвонили швидко, уточнили поломку і зручний час для ремонту. Майстер прийшов поміняв компресор, тепер холодильник працює, спасибі майстру за виконану роботу.

Інеса

Про компанію