Ремонтував нам холодильник в Іванкові, ремонт правда здався не дешевий на початку, але потім він себе виправдав. Міняли камеру в холодильнику Снайге, розпынював шафу. Виявилося, що він з Києва. Зробив якісно. Вдячна дуже. Дякуємо.

Маша

Я всім рекомендую цих майстрів. Ввічливість, профессіаналізм, чіткість і швидкість виконання ремонту, гарантія на свою роботу.

Дмитро

Багато майстерень морозились приїхати в Іванків, з цієї фірми приїхав майстер все роз’яснив, проконсультував як застерегти поломку холодильника в наступний раз, Вдячний вам.

Григорій

Перестав охолоджувати холодильник Арістон, викликала майстра. Протягом 2 годині приїхав і все полагодив. Все було швидко і оперативно.

Миколай

Хочу сказати велике спасибі майстрам. За один день прийняли заявку, приїхали, провели діагностику, привезли запасну частину і полагодили холодильник (заміна вентилятора). Все швидко і оперативно. А головне ще й доступно.

Анна Леонідівна

Гарантійні зобов’язання після ремонту виконуються. Завжди на зв’язку, дуже ввічливо відповідають і консультує. Великий плюс, що працюють навіть по області, Проживаю В Ірпені. Рекомендую.

Павло

У нашого холодильника Samsung став безперервно працювати компресор. З початку не звертали на це уваги, але все-таки вирішили викликати майстра. Подзвонили в цю фірму і залишили заявку. Майстер прийшов у призначений час і відремонтував наш компресор

Христина

У холодильнику була пробоїна в морозильній камері і витік фреон. Холодильник старий, хотіла викинути. Але дуже дякую майстру все полагодив і тепер працює як годинник. Величезний плюс, що виїжджають в область. Живу в Бородянці

Жанна

Ремонт виконаний на відмінно. Холодильник Libherr вийшов з ладу через стрибок напруги. Оперативно і швидко діагностував проблему – вигоріла плата управління. Відремонтували її протягом доби включаючи придбання деталей. Дякуємо.

Ігор

Скористалася послугами цієї фірми. Ремонт холодильника Stinol no frost (заміна реле).
Залишилася дуже задоволена. По телефону – доступне спілкування, на практиці – оперативна робота. Щиро Дякую! Буду рекомендувати Вас.

Світлана

У мене перестав працювати відділ морозилки в холодильнику Bosh і щоб продукти в морозилці остаточно не загинули екстрено став шукати фахівця. Відповіли дуже оперативно, все виправили в обумовлені терміни. Дякуємо)

Максим

Викликала майстра, передзвонили швидко, уточнили поломку і зручний час для ремонту. Майстер прийшов поміняв компресор, тепер холодильник працює, спасибі майстру за виконану роботу.

Інеса