Ремонт холодильників Іванків та Іванківський район

Ремонт холодильників Іванків та Іванківський район

Ремонт холодильників в Іванків та Іванківському районі: Феневичі, Соснівка, Рудня Тальска, Шпилі, Коленці, Блідча, Кухарі, Леонівка, Запрудка, Болотня, Сукачі, Пироговичі, Русаки, Хочева, Оране, Фрузинівка, Зорин, Горностайполь, Медвин, Страхолісся, Дитятки, Обуховичі, Термахівка, Розважів, Олива, Старовичи, Жеревпілля, Жерева, Тетерівське, Підгайне...

Іванківський район Київської області найбільший район по площі в Україні - 3616 квадратних кілометри, це не єдина його примітність, він славетний родючістю своїх земель, багатими лісами, прекрасними річками і прекрасними чуйними людьми. Всі ці багаті природні ресурси дають прекрасні врожаї, які потрібно зберігати в справних холодильниках.

Ми готові запропонувати жителям Іванківського району Київської області наші послуги:

Ремонт холодильників в Іванків та Іванківському районі виконаємо за готівковий та безготівковий розрахунок, оплата банківськими картами, приват 24.

Ремонт холодильників в Іванкові та Іванківському районі виконується з гарантією на всі встановлені запасні частини встановлені нашим механіком при ремонті холодильника.

Ремонт холодильників в Іванків та Іванківському районі виконуємо за попередньою домовленістю про терміни і часу виконання ремонтних робіт, терміновий ремонт холодильників не виконуємо.

Чому "М-Ремонт"

Наші фахівці мають багатий досвід по обслуговуванню холодильників, забезпечені всім необхідним обладнанням для правильної діагностики і ремонту більшості сучасних холодильників: Samsung, Bosch, Zanussi, Ariston, Indesit, Whirlpool, LG, Snaige, Gorenje ...

Ми піклуємося про свою репутацію, тому намагаємося постійно підвищувати якість наших послуг.

Виконуємо більшість видів робіт:

  • заправка холодильників фреоном;
  • заміна мотор-компрессора;
  • витік в запіненній частини;
  • заміна терморегулятора;
  • заміна пускового реле;
  • ремонт електричної часи;
  • заміна гуми ущільнювача холодильника - не робимо;
  • корпусних ремонт шафи - не робимо.

* Ціни на ремонт холодильників в Іванків та Іванківському районі необхідно попередньо уточнювати по телефону, точна вартість ремонту після діагностики холодильника.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку