Ремонт холодильників в Боярка

Ремонт холодильників в Боярка

Ваш заповнений продуктами холодильник раптово перестає працювати, і ви не знаєте що робити? Не треба панікувати і робити необдумані дії, краще рішення - це дзвінок в наш сервісний центр по ремонту холодильників в Боярці та консультація з професійним майстром. Ремонт холодильників на дому є найважливішим напрямком діяльності нашої фірми. Ми гарантуємо надійність, швидке виконання замовлення, а значить 100% задоволення наших клієнтів.

Важливо, не наражати себе фінансових ризиків і не довіряти свою дорогу побутову техніку кому попало. Краще відразу зателефонуйте до нас і в найкоротші терміни ми вирішимо навіть найскладнішу задачу.

Як проходить ремонт холодильника в Боярка:

  • -ви повідомляєте про проблему з холодильником під час телефонної розмови;
  • - ми відправляємо до вас сервісного фахівця у зручний для обох сторін час;
  • - наш майстер виконує діагностику, визначає несправні деталі і оголошує вам суму майбутніх витрат;
  • - після вашого схвалення він приймається за ремонт і протягом 1 - 2 годин усуває поломку;
  • - потім холодильник тестується і оформляється гарантійний талон.

Ми ремонтуємо холодильники в Боярці від будь-яких виробників, включаючи: AEG, Ariston, Ardo, Candy, Bosch, Electrolux, Gorenje, Indesit, Siemens, Whirlpool, Zanussi і ін.

Чому обирають нас

Всі співробітники сервісу - це перевірені професіонали. Кожен наш майстер пройшов ретельно підготовлений багатоетапний процес навчання. Отримані досвід та знання успішно використовуються ними в процесі роботи, і сьогодні ремонт холодильників на дому триває не більше 2 годин.

Замовити послугу - ремонт холодильника на дому Боярка досить просто, потрібно лише залишити повідомлення на сайті для зворотного зв'язку або просто набрати номер нашого сервісу.

Кожен наш клієнт залишається задоволеним послугою, ціною і швидкістю ремонту. Свідчення цьому - багато позитивних відгуків і теплих побажань!

Ми обслуговуємо не тільки звичайні, домашні холодильники, але і морозильні камери. У нас співпраця на постійній основі з декількома великими і середніми магазинами, а також нерідко ми виконуємо ремонт морозильних камер в їдальнях, ресторанах і кафе.

Обслуговування побутової техніки ми виробляємо на дому клієнта, а це значить, що йому не потрібно шукати вантажну машину для перевезення свого холодильника, морозильної камери в наш сервіс. На виклик ми приїжджаємо з усіма запчастинами і ремонтним обладнанням.

Скільки коштує ремонт холодильників в Боярка

Кінцева ціна формується з вартості використовуваних запчастин і складності роботи. Але ви завжди зможете дізнатися ціну безпосередньо перед ремонтом і прийняти відповідне рішення. Якщо ремонт побутової техніки недоцільний, економічно невигідний, то наш майстер обов'язково вас про це попередить. Виклик і діагностика у нас безкоштовні! Оплата послуг  ремонт холодильників в Боярка за готівковий і безготівковий розрахунок.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку