Ремонт холодильників в Буча

 Ремонт холодильників в Буча

У кожному будинку холодильник це ключовий побутовий прилад, який забезпечує надійне збереження продуктів харчування. Будь-яка його поломка ставить мешканців в настільки невигідне становище, що серйозні проблеми можуть початися вже через 1 годину. Саме тому ми готові надавати допомогу своїм клієнтам і виконувати ремонт холодильників в Буча на дому не тільки якісно, але і швидко, терміновий ремонт холодильників не виконуэмо.

Про нас і нашу роботу

Наша практика по ремонту холодильників, морозильних камер почалася ще 10 років тому. За цей час ми зіткнулися з найрізноманітнішим устаткуванням, марками і моделями холодильників. Але кожен раз ми ефективно виконували свою роботу. За нашими плечима тисячі результативних ремонтів холодильників в Буча та стільки ж задоволених клієнтів. Нами досконально вивчена кожна модель, її конструктивні особливості і слабкі місця.

Ми успішно ремонтуємо холодильники в Бучі, як з крапельної заморожуванням, так і виконуємо ремонт холодильників з сухою заморожуванням. Наші спеціалізовані інженери по ремонту холодильних установок регулярно проходять навчання і знайомляться з новітніми технологіями, що використовуються.

Скільки коштує ремонт холодильників в Буча на дому

Ми прекрасно знаємо, як великі і незрозумілі рахунки за послуги, які виставляють інші сервіси, сильно розчаровують людей. У нас все по іншому. Ціни не просто низькі, але і ще фіксовані, тому не змінюються протягом ремонту, і ніяких додаткових платежів ви не побачите.

Кінцева ціна за послугу формується з двох складових:

  • 1. Вартість запасний деталі, яка встановиться.
  • 2. Вартість роботи майстра, залежить від тяжкості ушкодження холодильника.

Тісна співпраця з підприємствами

Ми займаємося обслуговуванням на постійній основі декількох магазинів, складів, підприємств громадського харчування і навіть дитячих садків. Нам довіряють завдяки швидкому відгуку і практично миттєвого приїзду майстра. Ми не дамо зіпсуватися вашим продуктам і зробимо все можливе і неможливе для того, щоб усунути поломку протягом обумовленого терміну.

Що може статися з холодильником:

  • -течь води;
  • - галаслива робота;
  • - холодильник не включається;
  • - прилад працює без зупинок більше доби;
  • - температура в камерах не відрізняється від заданої програми;
  • - немає світла в камері;
  • - холодильник почав гріти, замість того щоб охолоджувати.

Всі ці та багато інших несправності ми можемо швидко виправити, якщо ви зателефонуєте нам прямо зараз! Ми виконуємо послугу - холодильників ремонт в Бучі за готівковий і безготівковий розрахунок.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку