Ремонт холодильників в Коцюбинське

 Ремонт холодильників в Коцюбинське

Холодильник як і будь-яка інша техніка має властивості ламатися в самий невідповідний момент, ніж старше вік приладу, тим більша ймовірність виходу його з ладу. Чим спекотніше на вулиці, чим більше продуктів в холодильнику, тим ситуація неприємніше. У такі моменти немає місця паніці. Потрібно зважити всі за і проти - прийняти рішення купувати новий або ремонтувати своє рідне холодильник. Якщо ваш вибір припав на ремонт, то вам на допомогу приходять такі служби як наш ремонт холодильників в Коцюбинське.

Чому "М-Ремонт":

Здійснюємо ремонт холодильників в Коцюбинське за готівковий і безготівковий розрахунок, оплата платіжними картами банків, розстрочка на ремонт.

Ми виробляємо ремонт холодильників в Коцюбинське в заздалегідь узгоджений день і час, зручний як для наших замовників так і для наших фахівців, терміновий ремонт холодильників не робимо.

Після ремонту холодильника наш фахівець випише вам гарантію на встановлені при ремонті холодильника в Коцюбинське запасні частини із зазначенням терміну гарантії і дати виконання ремонту.

Наші фахівці оснащені всім необхідним сучасним високотехнологічним обладнанням і інструментом для правильної діагностики і ремонту холодильника.

Наші майстри мають великий стаж і природно накопичений багатий досвід в сфері надання послуг з ремонту холодильників і морозильних камер як вітчизняного так і зарубіжного виробництва.

Ми піклуємося про свою репутацію і виконуємо свої зобов'язання згідно законодавства України.

Ремонтуємо холодильники більшості зарекомендували себе на нашому ринку виробників: Samsung, Bosch, Zanussi, Ariston, Indesit, Whirlpool, LG, Snaige, Gorenje ...

Види ремонту холодильників:

  • заміна мотор-компрессора;
  • заправка фреоном - R134A, R600A;
  • витік в запінені частини холодильника;
  • установка випарника;
  • заміна терморегулятора;
  •  пуско-захисного реле;
  • ремонт електричної частини холодильника;
  • корпусних ремонт не виконуємо;
  • ущільнювальну гуму холодильника не встановлюємо.

* Ціни на ремонт холодильників в Коцюбинському необхідно попередньо уточнювати по телефону, точна вартість ремонту після діагностики холодильника майстром.

Для отримання безкоштовної консультації з питань правильної експлуатації та ремонту вашого холодильника, для запрошення нашого фахівця для виконання послуг - ремонт холодильників Коцюбинському  телефонуйте нам за номерами телефонів - 044 592-34-67, 097 760-40-60, 050 466-22-33, 093 11-44-556.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку