Ремонт холодильників в Обухів та Обухівському районі

Ремонт холодильників в Обухів та Обухівському районі

Пропонуємо послуги з ремонту морозильних камер, ремонт холодильників в Обухів і Обухівський районі Київської області: Обухів, Українка, Козин, Березове, Великі Дмитровичі, Верем'я, Витачів, Германівка, Гусачівка, Дерев'яна , Деремезна, Долина, Жуківці, Застугна, Капустяна, Козіївка, Конюша, Копачів, Красна Слобідка, Красне Перше, Креничі, Кулі, Макарівка, Мала Вільшанка, Малі Дмитровичі, Матяшівка, Нещерів, Нові Безрадичі, Паращина, Перегонівка, Перше Травня, Плюти, Підгірці, Романків, Семенівка, Старі Безрадичі, Степок, Тарасівка, Трипілля, Халеп'я, Шевченкове, Щербанівка ...

Послуга - ремонт холодильників в Обухів та Обухівському районі

Поломка холодильника настільки неприємна пригода, що легко може вивести з рівноваги звичний побут всієї родини, а також завдати істотної економічних збитків, оскільки при зволіканні з ремонтом можлива псування продуктів, що зберігаються. Краще рішення вашої проблеми - це замовити ремонт холодильників в Обухів та Обухівському районі на дому в нашій компанії. Все що вам потрібно для цього зробити - це забронювати дзвінок майстра онлайн або самостійно зателефонувати до нас і розповісти нам про поломку. Після чого буде узгоджено час для нашого візиту.

 Мета нашої майстерні - це завоювати довіру кожного нашого замовника, а також надати доступні, прості і надійні рішення.

Телефонуйте до нас одразу якщо:

- холодильник став голосно працювати;

- потекла вода з під холодильника;

- всередині камери зникло світло;

- температура не відповідає заданій;

- холодильник або морозильна камера не вимикаються(працюють без зупинки);

- «морозилка» обмерзає;

- холодильник не включається;

-  заміну ущільнювачів не виконуємо.

Процес ремонту холодильників в Обухові та Обухівському районі на дому

Все починається з виклику нашого майстра по телефону. Після того, як замовлення опрацьоване, в запланований час співробітник сервісу приходить до вас додому. За допомогою вимірювальних приладів він точно визначає характер і причину проблеми. Якщо це можливо, то ремонт холодильників проводиться на місці, протягом 2 - 3 годин. Про ціни на деталі і послуги клієнт дізнається відразу після діагностики, тому ніяких непередбачених витрат не буде. 

Чому обирають нас:

- широкий обхват брендів; - у нас працюють навчені, досвідчені майстри; - ми використовуємо тільки оригінальні запчастини; - даємо тривалу гарантію; - конкурентні ціни; - ввічливі і тактовні співробітники.

Ми завжди фокусуємося на надання якісних послуг і піклуємося про повне задоволення клієнта.

Виконаємо ремонт холодильників Обухів і Обухівський район за готівкову і безготівкову форму оплати. На встановлені нашим механіком при ремонті холодильної техніки в Обухові та Обухівському районі деталі передбачена гарантія. Виконуємо всі основні види ремонту холодильників: заміна мотор-компресора, заправка холодильника хладогенти, ремонт електронної та електричної частини. Ремонтуємо більшість марок сучасних холодильників: samsung, Bosсh, ariston, indesit, whirlpool, lg, snaige, gorenje ...

* Ціни на ремонт холодильників в Обухів та Обухівському районі необхідно попередньо уточнювати по телефону, точна вартість ремонту після діагностики холодильника.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку